سرویس پیلوت آبگرمکن دیواری

در این مطلب قصد دارم طریقه رفع مشکل روشن نماندن شمعک بوتان را شرح دهیم:

رفع مشکل روشن نماندن شمعک بوتان: رفع مشکل روشن نماندن شمعک پکیج بوتان تقریبا در اکثر لوازم گازسوزی که دارای پیلوت ثابت هستند این مشکل هر از چند گاهی باعث روشن نشدن و ثابت نماندن شمعک میشود و لازم است مشتری  با سرویس کار تماس بگیرد.

این مسئله در محصولات بوتان نیز زیاد پیش می آید و هر روز ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر پکیج و آبگرمکن دیواری در استان اصفهان با آن روبرو هستیم.

شرح ایراد : معمولا بعد از خاموشی کامل دستگاه که گاهی پس از قطعی گاز اتفاق میافتد مشتری مثل همیشه سعی به روشن کردن دستگاه میکند و با فشار دادن دکمه شیر گاز و زدن جرقه شمعک روشن شده و با رهاکردن کلید شیر کنترل گاز شمعک نیز خاموش میشود.

رفع مشکل روشن نماندن شمعک پکیج بوتان:

علت ایراد : علت این مسئله کثیف بودن گاز و گرفتگی مجرای سمت ترموکوپل پیلوت می باشد.

چگونگی رفع ایراد :

پیلوت سه جهت شعله دارد که گاهی قسمت اصلی که وظیفه ثابت نگه داشتن شمعک را دارد یعنی سمت ترموکوپل به خاطر کثیفی و گرفتگی روشن نمیشود که در این زمان شما باید با فندک و یا کبریت جهت سمت ترموکوپل را به صورت دستی روشن کنید و پس از گذشت ۳۰ ثانیه رها کنید..

حتی می توانید با مشاهده فیلم روبرو خودتان با کمترین تخصص در مورد تعمیر آبگرمکن دیواری اقدام به تمیز نمودن پیلوت آبگرمکن دیواری نمایید.

حتما با این اتفاق روبرو شده اید که وقتی درحمام هستید آب سرد می شود،

این مشکل برای دارندگان آبگرمکن های دیواری که شمعک دارند ملموس تر است. یکی از دلایل این اتفاق خاموش شدن شمعک و آبگرمکن است،

که برای تعمیر آن حتما باید با قطعات و تجهیزات آبگرمکن آشنا بود تا مشکل بوجود آمده را بتوان تشخیص داد و در سریعترین فرصت با واحدهای متخصص و تاسیساتی برای رفع عیب آن تماس گرفت.

تعمیر آبگرمکن از نمونه سرویس های تاسیساتی میباشد که به اذعان بعضی از افراد کاری ساده و بی زحمت می باشد.اما در واقع با همه ی سادگیهای موجود در تعمیر آبگرمکن ، ظرافتهای خاصی در آن نهفته است..

که هر کدام از این اجزا در ارتباط با یکدیگر، وظیفه ی مهمی را انجام می دهند.در واقع ارتباط این بخش ها با یکدیگر است که عیب یابی را کمی با مشکل روبرو میک کند.

تشخیص درست و به موقع عیب بوجوذ آمده در آبگرمکن ، تاثیر بسزایی در عملکرد صحیح و راندمان آن و همچنین جلوگیری از آسیب رساندن به سایر قسمت ها در آینده دارد.


برای درخواست خدمات اینجا کلیک کنید.

۰
بازدید ویدیو
۰
کارهای مورد رضایت مشتری
۰
اعضای تیم